Įmonių steigimas

Pradedantis verslą asmuo pirmiausias turėtų nuspręsti, kokią įmonės teisinę formą pasirinkti. Šiuo metu pagrindinės verslo vykdymo formos Lietuvoje yra UAB, VšĮ, IĮ bei neseniai atsiradusi, tačiau didelio dėmesio sulaukusi teisinės formos įmonė – mažoji bendrija (MB).

Steigti įmonę galima savarankiškai, tačiau tai paprastai tai užtrunka ilgą laiką. Tuo tarpu įmonės steigimas per profesionalius finansų konsultantus– tai greitesnis ir paprastesnis būdas pradėti verslą.

Įmonių steigimo kainos:

  • Individuali įmonė (IĮ) steigimas – 449 EUR;
  • Uždaroji akcinė bendrovė (UAB) steigimas/pardavimas – 699 EUR;
  • Mažoji bendrija (MB) steigimas – 599 EUR;

Steigimui reikalingi dokumentai bei informacija:

  • Įmonės pavadinimas;
  • Akcininko (-ų), direktoriaus duomenys (vardas, pavardė, asmens kodas, gyvenamosios vietos adresas);
  • Įmonės registracijos adresas, jei neturite adreso, kur būtų registruota steigiama įmonė, galime jį suteikti visam steigiamos įmonės veiklos laikotarpiui  nuo 100 EUR per metus;
Norintiems steigti įmonę savarankiškai – galime parengti steigimo dokumentus – 100 EUR. 


UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ (UAB) 

Viena dažniausiai steigiamų juridinių asmenų formų yra uždaroji akcinė bendrovė (UAB). UAB yra ribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo, kurio pagrindinis tikslas pelno siekimas savo pasirinkimu vykdant įstatymų nedraudžiamą komercinę ūkinę veiklą. UAB steigėjas gali būti ir fiziniai, ir juridiniai asmenys.

UAB gali būti steigiamos 2 būdais – internetu arba notaro biure. UAB steigimas internetu tai greičiausias ir pigiausias steigimo būdas - UAB įsteigiama per 3-5 dienas. Steigiant UAB notaro biure – steigimo procesas užtrunka apie savaitę.
UAB steigimas yra nesudėtinga procedūra, kai yra pasirenkami patikimai specialistai. Steigiant savarankiškai, galite susidurti su nemažai problemų. Tačiau bendradarbiaudami su mumis Jūs to išvengsite, nes viską padarysime už Jus.

Taupant Jūsų laiką, mes už Jus:
  • laikinai įtraukimsime įmonės pavadinimą Registrų centre,
  • parengsime steigimo dokumentus,
  • už Jus suformuosime įstatinį kapitalą,
  • užregistruosime įmonę Registrų centre ir pagaminsime antspaudą. 
Įsteigti įmonę su banko sąskaita ir antspaudu Jums kainuos tik 699 EUR

Atliksime visus steigimo veiksmus, Jums tereikės pasirašyti steigimo dokumentus ir pateikti informaciją įvairioms Registrų centro formoms užpildyti arba atvykti pas notarą, pasirašyti akcijų pirkimo - pardavimo sutarties.
Jeigu Jums reikalinga UAB skubiai, galime pasiūlyti įsigyti jau įsteigtą ir paruoštą pardavimui naują UAB tik už 699 EUR. 

SUSISIEKITE SU MUMIS APTARTI BENDRADARBIAVIMO GALIMYBIŲ!
Tel.: 8 52 000 111
El. paštu: info@bnmfinance.lt